GORLICE

medycynaestetyczna

Medycyna Estetyczna

Naturalne piękno w rękach najlepszego specjalisty

derm

Dermatologia Kliniczna

„Prawdę na temat Twojej skóry powie Ci tylko prawdziwy ekspert…”

kosmetologi

Kosmetologia

Z Nami poczujesz się jeszcze piękniejsza - upiększanie to nasza Pasja

beautyshop-1

Beauty Shop

Tylko u nas najwyższej jakości kosmetyki, perfekcyjnie dobrane pod Twoją skórę

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

Lasery i urządzenia Hi-Tech

Jedna z najlepszych metod w walce z problemami skóry

makijazper

Makijaż permanentny i wizaż

Znakomite rezultaty w Twoim zasięgu

Już dziś umów się na wizytę

Tutaj pracuje

Lucyna Mysłakowska

Lucyna Mysłakowska

Lek.Med.Dermatolog

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii II stopnia, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej (SDE). Doświadczony dermatolog, stale rozwijający się w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Zakres usług : konsultacje lekarskie, zabiegi lekarskie , badanie znamion dermatoskopem, zabiegi z medycyny estetycznej.

kajamyslakowskapolak-150x150

Kaja Mysłakowska-Polak

Kosmetolog / Linergistka

Absolwentka Małopolskiej Szkoły Wyższej na kierunku Kosmetologia (spec. Kosmetologia z fizykoterapią i masażem) - licencjat oraz WSIiZ na kierunku Zdrowie Publiczne spec. Technologia produktów kosmetycznych - magisterskie. Posiada drugi stopień jako wizażystka w zakresie makijażu upiększającego (Artystyczna Alternatywa) , międzynarodowy certyfikat linergistki z makijażu permanentnego Purebeau oraz liczne ukończone szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej. Stale rozwija się uczestnicząc w Kongresach i seminariach a także licznych szkoleniach . Specjalizuje się w zabiegach : makijaż permanentny , makijaże okolicznościowe, peelingi chemiczne (dermatologiczne), geneO®, przedłużanie i zagęszczanie rzęs NL® .

aleksandra oleksy

Aleksandra Oleksy

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Kosmetologia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Specjalizuje się głównie w pielęgnacji twarzy, szczególnie w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych.

Sprawdź nasz cennik