Zabieg Venus Legacy – czym jest i jakie efekty przynosi?

Wiele osób ma problem z akceptacją własnego ciała, ponieważ nie toleruje swojego wyglądu. Na złe samopoczucie oraz niską samoocenę wpływa przede wszystkim tłuszcz, z którym walczymy, a pomimo naszego zaangażowania nie jesteśmy w stanie się go pozbyć, a także nieestetyczny cellulit. Przeszkadza nam również utrata jędrności naszego ciała wraz z upływem czasu.

Te wszystkie rzeczy są szczególnie uciążliwe wiosną i latem, gdy zbliża się czas urlopu, a my chciałybyśmy nie wstydzić się swojego wyglądu w kostiumie kąpielowym nad brzegiem morza czy basenu. Jak można sobie z tym poradzić? W dzisiejszym wpisie poznacie nowoczesną i skuteczną metodę walki z cellulitem, tłuszczykiem i brakiem jędrności skóry.

Czym jest zabieg Vensu Legacy?

Zabieg Venus Legacy to bezpieczna i bezinwazyjna metoda na usunięcie niechcianego tłuszczyku i cellulitu. Można stosować go także w celu przywracania jędrności skóry np. na twarzy oraz pod oczami. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zredukować zmarszczki. Skóra poddana temu zabiegowi wygląda lepiej prawie od razu po opuszczeniu gabinetu. Pacjenci porównują go do masażu gorącym kamieniem, jest to przyjemny zabieg, podczas którego możemy się zrelaksować.

Na czym to polega?

Technologia wykorzystywana przy zabiegach Venus Legacy to połączenie działania wielobiegunowych fal radiowych i pulsacyjnego pola magnetycznego. Dzięki zastosowaniu tych dwóch sposobów działanie zabiegu dociera głębiej pod skórę, powoduje to zwiększenie ukrwienia, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry.

Pacjenci odczuwają ten zabieg jako przyjemne ciepło, które powoduje, że możemy zredukować zmarszczki, cellulit i usunąć zbędny tłuszczyk. Reakcja termiczna wywoływana wielobiegunowymi falami radiowymi wywołuje efekt naturalnej regeneracji organizmu. Dzięki niej skóra kurczy się i staje się jędrniejsza, a cellulit i zmarszczki powoli znikają.

Zabiegi trwają około 30-40 minut, a efekty są coraz bardziej widoczne z każdym zabiegiem. W przypadku twarzy poleca się wykonanie minimum 6 sesji, dla szyi niezbędne będzie około 8, a w dla reszty ciała powinno się odbyć przynajmniej 10 sesji.

 

„Prawdę na temat Twojej skóry powie Ci tylko prawdziwy ekspert…”

Copyright 2022 © Art&Derm