Problemy Skórne ?

Załatwimy je raz na zawsze ! 🙂

ULTRADZWIĘKOWY LIFTING TWARZY
Ultradźwiękowy Lifting twarzy i ciała

Hifu Ulim

Urządzenie ULIM wykorzystuje technologię HIFU (High Focused Ultrasound) opartą na silnie skoncentrowanych falach ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Zastosowanie aplikatorów o różnej koncentracji fali pozwala na kontrolowane koagulowanie warstw skóry, na określonych głębokościach bez naruszenia ciągłości naskórka. Najgłębiej działający aplikator stymuluje warstwę SMAS oraz tkankę podskórną.Metoda pozwala na osiągnięcie efektów zarezerwowanych dotychczas dla chirurgicznych zabiegów z wykorzystaniem skalpela w znieczuleniu ogólnym. Jej zaletą jest również to, że zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od pogody.

NIECHIRURGICZNY LIFTING POWIEK
Niechirurgiczny lifting powiek

iQ Plasma®

Zabieg IQ PLASMA jest znakomitą alternatywą do chirurgicznej blefaroplastyki opadających powiek górnych i dolnych, dla pacjentów którzy nie chcą się poddać operacji. To również skuteczne narzędzie do usuwania zmian skórnych, przerosłych blizn, poprawy wyglądu „kurzych łapek”, zmarszczek nad ustami i przy uszach. Dzięki stosowaniu PLAZMY można pracować na trudnych obszarach wiotkiej skóry trudnej do leczenia innymi metodami. Urządzenie PLAZMA wytwarza mikrowiązkę plazmy, która działa jedynie w obrębie naskórka, bez uszkodzenia skóry. Poprawa następuje dzięki obkurczeniu skóry w obszarze działania urządzenia. Powoduje to, że proces gojenia jest krótki a moi pacjenci mogą normalnie funkcjonować między kolejnymi zabiegami.

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA
Laserowe usuwanie owłosienia

Light Sheer

LightSheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration)respektowany na całym świecie. . Laser Light Sheer z opatentowanym szafirowym manipulatorem należy do urządzeń wyróżniających się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu zabiegu. Mechanizm działania światła laserowego w zabiegu usuwania włosów sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włoskowej zabarwionych melaniną bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Dodatkowo promieniowanie laserowe dociera donaczyń krwionośnych odżywiających mieszek włosowy, dzięki czemu możliwa jest trwała epilacja.

naczynkairumien
Usuwanie naczynek, kaszaków, włókniaków

Termokoagulacja Angie

Termokoagulacja to zabieg, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Zabieg wykonuje się nowoczesnym aparatem Angie 13,56 MHz. Dzięki temu uzyskuje się efekt nieskazitelnej skóry bez popękanych naczyń krwionośnych, rubinków, przebarwień, brodawek, czy zbędnego owłosienia.

KRIOLIPOLIZA
Leczenie zimnem

Kriolipoliza

Nieinwazyjna metoda usuwania tłuszczu z różnych miejsc ciała, za pomocą chłodzenia, w celu wywołania lipolizy. Zabieg polega na wystawieniu adipocytów (komórek tkanki tłuszczowej) na odpowiednio kontrolowane zimno. W efekcie kriolipolizy na skutek mrożenia, lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane, a następnie transportowane poprzez układ limfatyczny.

venus legacyc
Lifting + Likwidacja tkanki tłuszczowej

Venus Legacy -

NOWOŚĆ ! Pierwsze w małopolsce urządzenie do trwałej likwidacji tkanki tłuszczowej z równoczesnym liftingiem skóry ! Zabieg wykonany w serii 6-10 daje widoczne rezultaty na okres minimum roku. Zakres działania:TRWAŁA likwidacja tkanki tłuszczowej i cellulitu o obrębie: brzuch, uda, pośladki, ramiona, podbródek, łydki, plecy oraz rewolucyjny intensywny lifting skóry ciała, twarzy, szyi , czy dłoni . Pierwsze w małopolsce tak zaawansowane urządzenie MEDYCZNE o tak skutecznym działaniu , piąte w Polsce .

LASER FRAKCYJNY CO2
Zabieg laserem frakcyjnym

CO2 Fire Xel bison

Technologia lasera frakcyjnego CO2 jest jedną z najnowszych i najbardziej skoncentrowanych technologii na całym świecie. Jest to rodzaj najmniej inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, pomiędzy zabiegami inwazyjnymi oraz nieinwazyjnymi. Wskazania: - Spłycenie blizn potrądzikowych - Usuwanie przebarwień, ostudy - Zmniejszenie i wygładzenie blizn pooparzeniowych, blizny pooperacyjne, pourazowe - Poprawa napięci skóry twarzy - Usuwanie zmarszczek, odmłodzenie skóry, napięcie skóry, resurfacing - Redukcja rozstępów - Leczenie oznak po nadmiernym wystawieniu na słońce

LASER NEODYMOWY
Najgłębiej penetrujący promień

Laser Neodymowo-Yagowy

Laser Nd:YAG o długości fali świetlnej 1064nm przeznaczony jest do niszczenia naczyń o dużej średnicy głęboko schowanych pod skórą. Jest to najgłębiej penetrujący promień laseradostępny na światowych rynkach. Dzięki homogenicznej penetracji ma bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. LaserScope daje znakomite efekty w leczeniu zmian naczyniowych od małych czerwonych pajączków do dużych naczyń żylnych koloru niebieskiego czy fioletowego. Głowica lasera przykładana jest do zmiany naczyniowej następuje strzał światła laserowego w trakcie któregoodczuwalny jest lekki dyskomfort. Kolejne strzały wykonywane są dokładnie wzdłużzmiany naczyniowej. Poprawę wyglądumiejsca poddanemu zabiegowi możemy zauważyć po pierwszym zabiegu. Często jednak przy dużej ilości zmian naczyniowychprzeprowadzane są 2-3 zabiegi w celuosiągnięcia satysfakcjonujących efektów końcowych.

RADIOFREKWENCJA IGŁOWA
Idealne połączenie

Radiofrekwencja mikroigłowa DeAgeEx

Radiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch technik: radiofrekwencji oraz mikronakłuwania. Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala dokładnie określić zakres zabiegu poprzez nakłucie skóry na pożądaną głębokość, nawet do 3,5 mm. Działa przy tym skuteczniej niż klasyczne lasery, które sięgają nie głębiej, niż 1,7 mm. W radiofrekwencji mikroigłowej dokładnie regulujemy nie tylko zasięg zabiegu, ale również czas oraz intensywność nagrzewania tkanek.