Makijaż Permanentny

Jeśli codzienne wykonywanie makijażu brwi, ust i oczu sprawia Ci trudności, nie zawsze masz wystarczająco dużo czasu lub po prostu cenisz sobie wygodę i komfort, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług makijażu permanentnego, które świadczymy w gabinetach kosmetycznych w Gorlicach i Nowym Sączu. Tak jak wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonywane w Art & Derm, makijaż permanentny gwarantuje znakomite rezultaty i jest w pełni bezpieczny. Dzięki naszym doświadczonym linergistkom możesz każdego dnia przez bardzo długi czas cieszyć się nienagannym wyglądem brwi dopasowanym do Twojego kształtu twarzy i typu urody, nie martwić się o to, że Twoja pomadka zniknie z ust podczas posiłku czy wyrównać asymetrię ust i wreszcie – podziwiać idealnie wykonane kreski na powiekach, gwarantujące efekt „otwartego oka”. Zapewniamy, że nasze specjalistki umiejętnie podkreślą Twoje naturalne piękno, dostosowując usługę do Twoich indywidualnych potrzeb.

makijazpermanentnybrwi
Makijaż permanentny

Brwi

Umiejętnie wymodelowane brwi stanowią idealną oprawę oka. To właśnie one nadają twarzy odpowiedni charakter. Wykonujemy makijaż permanentny brwi następującymi metodami: włoskową, 3D, ombre, combo – wszystkie umożliwiają uzyskanie supernaturalnego efektu i idealne dopasowanie kształtu i koloru brwi do każdej twarzy. Marzysz o pięknych brwiach? Nic prostszego – odwiedź nasz gabinet.

makijazpermanentnyustpng
Makijaż permanentny

Ust

Piękne, równe, pełne usta to marzenie wielu kobiet. Z powodzeniem je spełniamy, wykonując makijaż permanentny ust z efektem LipLight zapewniającym efekt odmłodzenia okolicy ust i wyraźnie zauważalnego odświeżenia ich wyglądu. Makijaż umożliwia ponadto wyrównanie konturu ust, korekcję ich asymetrii czy zajęczej wargi. Usta wypełniamy indywidualnie dobranym kolorem z efektem dostosowanym do upodobań Klientki.

makijazpernamentnyoczu
Makijaż permanentny

Oczu

Dzięki pięknym, precyzyjnie narysowanym kreskom Open Eye możesz codziennie czarować wspaniałym spojrzeniem. Stosujemy metodę wykonywania makijażu permanentnego oczu opracowaną przez naszą linergistkę: permanentne kreski narysowane zostają na powiekach w taki sposób, by „wychodziły” z rzęs i dobrane tak, by maksymalnie otworzyć i odmłodzić spojrzenie. Dodatkowo można wykonać cienie na powiekach.

Brow Bar: profesjonalna stylizacja brwi

Jeżeli nie wiesz, jaki kształt powinny mieć Twoje brwi, niełatwa sztuka ich makijażu jest dla Ciebie nie do opanowania lub wolałabyś powierzyć ich wygląd profesjonalistom, to czekamy właśnie na Ciebie. Proponujemy pełen pakiet zabiegów stylizacji brwi, dzięki którym Twoje brwi staną się unikalną, piękną ramą dla całego spojrzenia!

henna
Henna Brwi

Color tint

Naturalny wygląd bez efektu przerysowania zapewniają profesjonalne produkty ReflectoCil. Dobierzemy idealny kolor dla każdego  CENA: RZĘSY – 30 zł., BRWI – 50 zł., KOMPLET – 60 zł.

quickbrow
Uporządkowanie i regulacja brwi

Quick brow clean

Podstawa do dalszej pracy nad kształtnymi, pięknymi brwiami. Regulacja brwi polega na uporządkowaniu odrostów oraz podregulowaniu kształtu brwi. CENA: 35 zł, MEN Nadanie kształtu brwiom męskim 45 zł

mocrzes
Twoje nowe, kształtne brwi

Less chaos

Mniej chaosu, więcej porządku! Nadamy Twoim brwiom ład i perfekcyjny kształt dopasowany do twarzy , zgodny przy okazji z najnowszymi trendami. CENA: 30 zł.

Wymalowany ideał: profesjonalny makijaż

Makijaż na mniejsze i większe okazje, delikatny albo kamuflujący – wykonamy specjalnie dla Ciebie każdy z nich. Nasze wizażystki pracują wyłącznie na doskonałych jakościowo kosmetykach, gwarantujących oszałamiający, trwały efekt. Zobacz, co możemy Ci zaproponować:

makijazsesyjny
Makijaż sesyjny, kamuflujący

Metamorfose

CENA: 150 zł - DODATKI W CENIE

makijazorganiczny
Makijaż mineralny

Natural Makeup

CENA: 80-100ZŁ

makijazkamuflaz
Makijaż - kamuflaż

Cover Makeup

CENA: 150-250ZŁ

makijazślubny
Makijaż ślubny

Special day Beauty

CENA:150ZŁ, PRÓBNY: 110ZŁ -DODATKI W CENIE

makijażokolicznosciowy
Make up wieczorowy

Party Time Look

CENA: 100ZŁ - DODATKI W CENIE

Sprawdź również

Perfekcyjne zabiegi w przyjaznej atmosferze

mineralkiss
Poczuj na skórze pocałunek minerałów

Mineral kiss

Fachowe doradztwo i sprzedaż.

 

Oferujemy fachowe doradztwo w sprawie makijażu mineralnego oraz sprzedaż najlepszych mineralnych kosmetyków firm Colore Science Pro USA oraz Lily Lolo UK.

Przyjdź i przekonaj się – dobierzemy odpowiednie kolory, dodatki, wykonamy makijaż pokazowy.

Zdrowy i piękny, trwały makijaż – to Twój codzienny asystent 🙂

przedluzanierzes
Moc rzęs

Nouveau Lashes™

Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

 

INFO

Profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, pracujemy metodą 1:1 oraz metodą objętościową-hollywoodzką Volume 8d (2d-8d). Wszyscy kosmetolodzy wykonujący ten zabieg to certyfikowane stylistki rzęs by Nouveau Lashes™! Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych produktach NL™, klej przechowujemy w lodówce (on zdecydowanie lubi zimno!-brr), posiadamy opcję kleju Sensitive dla osób mocno alergizujących.

 

Kosmetolog podczas wywiadu dobiera odpowiednie

podkręcenie rzęsek, do wyboru: B, C, D, L, L+

grubość rzęsek, do wyboru: 0,05 mm, 0,07 mm, 0,1 mm, 0,15 mm

długość, do wyboru: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm

Wybór ustalamy indywidualnie do wygładu Pacjentki, oraz jej upodobań, stylu życia, a także przeznaczenia aplikacji.

Przedłużanie rzęs i makijaż mineralny

Prace wykonywane przez nasze wizażystki obejmują także zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Certyfikowane stylistki rzęs pracują na oryginalnych produktach Noveau Lashes, dzięki czemu możesz być pewna zdumiewającego efektu końcowego. Stosowane w Art & Derm metody przedłużania rzęs to 1:1 oraz objętościowa (2d-8d). Co ważne, osobom ze skłonnością do reakcji alergicznych możemy zaproponować opcję kleju Sensitive. Kosmetolog dobiera długość, grubość i stopień podkręcenia rzęs indywidualnie do oczekiwań Klientki.

W naszych gabinetach kosmetycznych można także skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie mineralnych kosmetyków do makijażu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!