Medycyna estetyczna

Niedoskonałości twarzy i ciała można zaakceptować, ale nie trzeba tego robić – z pomocą przychodzą lekarze medycyny estetycznej, wykonujący bezpieczne zabiegi na twarz i ciało w gabinetach Art. & Derm zlokalizowanych w Nowym Sączu i Gorlicach.

Zabiegi na twarz

Myśląc o medycynie estetycznej, wielu osobom jako pierwsze przychodzi do głowy odmładzanie twarzy. Słusznie, bo ta dziedzina medycyny oferuje mnóstwo nieinwazyjnych metod wygładzania zmarszczek, m.in. mezoterapię, botoks, wolumetrię. Nasze możliwości wykraczają jednak ponad te standardy. Nasze zabiegi gwarantują idealny owal twarzy, jędrną i dogłębnie nawilżoną cerę, bujne włosy i piękne, pełne usta: można u nas wykonać modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry głowy, korekcję okolicy oczu.

Zabiegi na ciało

Wiadomo, że najskuteczniejszymi metodami na uzyskanie jędrnego ciała i smukłej sylwetki są systematyczna aktywność fizyczna i odpowiednio zbilansowana dieta. Zdarza się jednak, że to nie wystarczy, by uporać się z uciążliwymi problemami dotykającymi skórę ciała. Upływający czas, predyspozycje genetyczne i szereg innych czynników sprawiają, że ciało się zmienia – z pozoru nieodwracalnie, jednak za sprawą nowoczesnej medycyny estetycznej jesteśmy w stanie czynić prawdziwe cuda! Do zabiegów najczęściej wykonywanych w naszych gabinetach kosmetycznych, należy usuwanie cellulitu: powszechnie spotykanego problemu skórnego, którego nie sposób pozbyć się w warunkach domowych. Wykorzystujemy najlepsze na rynku urządzenie medyczne, które szybko i skutecznie likwiduje nadmiar opornych komórek tłuszczowych. W zakresie wyszczuplania sylwetki przeprowadzamy również lipolizę – bardzo skuteczną broń w walce z nagromadzonym niechcianym tłuszczem. Nasi specjaliści mają też swoje sposoby na zmarszczki. Zaawansowane technologicznie nici PDO oraz mezoterapia z kwasem hialuronowym to tylko dwa z nich. Zauważalnie gładsza, ujędrniona skóra szyi i dekoltu nie musi być jedynie Twoim marzeniem – wystarczy zaufać naszemu doświadczeniu!

delikatnylifting

Delikatny lifting

Mezoterapia okolic : twarz szyja dekolt i inne.

kwas

Kwas hialuronowy

Przyjazny & Naturalny Wypełniacz

usta

Usta jak marzenie

Naturalne modelowanie ust kwasem hialuronowym

mezoterapiaiglowa

Bujne włosy?

Mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy.

Modelowa-twarz

Modelowa twarz

Bezpieczna Wolumetria

botox-1

Botox

Wygładzenie zmarszczek.

mezoliftdogłębnenawilżenie

Mezolift

Dogłębne & mocne nawilżenie.

makijazpermanentnybrwi

Magia spojrzenia

Innowacyjna korekcja okolicy oka.

nicipdo

Piękno szyte na miarę

Nici liftingujące PDO

solidnerusztowanieskóry

Solidne rusztowanie skóry

Hydroxyapatyt wapnia

Zabiegi na ciało

Odkryj w sobie piękno.