Regulacja brwi u kosmetyczki – jak to wygląda?

Odpowiednio wyregulowane brwi sprawiają, że wygląd twarzy się zmienia, a oczy stają się bardziej uwydatnione. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalną regulację w gabinecie kosmetycznym. Podczas regulacji, kosmetyczka wyreguluje brwi nadając im nowy kształt, który podkreśli urodę. Jest to zabieg, który nie zajmuje dużo czasu, a potrafi odmienić wygląd.

Na czym polega regulacja brwi?

Regulacja brwi to nic innego jak nadanie im nowego kształtu. Odbywa się poprzez pozbycie się nadmiaru włosków. Zbyt cienkie brwi mogą wyglądać nieestetycznie z kolei zbyt grube będą świadczyć o niechlujności.

Kształt łuku brwi wpływa w dużym stopniu na wyraz twarzy. Łuk brwiowy uniesiony zbyt ostro będzie sprawiał, że twarz zyska ostrego i nieprzyjemnego wyrazu, z kolei zbyt duży sprawi, że na twarzy będzie towarzyszyć nam przez cały czas wyraz zdziwienia. Właśnie dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do regulacji brwi. Jeśli nigdy wcześniej brwi nie były regulowane, warto odwiedzić nasz profesjonalny gabinet kosmetyczny, gdzie kosmetyczka indywidualnie dopasuje odpowiedni kształt.

Jak się przygotować do regulacji brwi?

Regulacja to stosunkowo szybki zabieg kosmetyczny, na który można zdecydować się w każdej chwili. Samo usuwanie włosków trwa zazwyczaj do 10 minut. Przed przystąpieniem do regulacji brwi, kosmetyczka zapyta się o to, co chcemy osiągnąć oraz stworzy tak zwaną mapę, czyli linie wyznaczające nowy kształt brwi. Do zabiegu nie musimy się przygotowywać, ponieważ wystarczy, że na brwiach nie będzie żadnego makijażu. W naszym gabinecie kosmetycznym każdy klient jest traktowany indywidualnie, a kosmetyczki posiadają duże doświadczenie.

Czy brwi po regulacji wymagają szczególnej pielęgnacji?

Podczas regulacji brwi zostają wyrwane włoski. Na skutek tego na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia. Jednak nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji. Zazwyczaj znikają po kilku godzinach. Dlatego warto po zabiegu zaopatrzyć się w okulary lub udać się prosto do domu i poczekać, aż zaczerwienienie minie.

„Prawdę na temat Twojej skóry powie Ci tylko prawdziwy ekspert…”

Copyright 2022 © Art&Derm